هلدینگ بزرگ امین گشت کیش

قوانین و مقررات سایت

- پس از عضویت و ورود به سایت امین گشت کلیه کاربران می توانند در لیست برنامه ها و دسته بندی های برنامه خود را انتخاب کرده و در سبد خرید خود ثبت نمایند، سپس با تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه نسبت به رزور خرید نهایی اقدامات لازم را انجام دهند.
- در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده در این مواقع، اجرای برنامه کنسل شده و طی هماهنگی با کاربر عضو مبلغ استرداد می گردد، همچنین به وجوه مذکور از زمان واریز وجه به حساب های امین گشت تا زمانی که وجوه در نزد امین گشت باشد، هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد.
- چنانچه مراکز فروش خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه خدمات خودداری کنند، امین گشت مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین‌کننده خدمات است.
- در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از خدمات به اتمام رسید و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، امین گشت مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.
- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
- رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، امین گشت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
- نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به شرکت ارائه داده است. بنابراین امین گشت در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.
- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود (ایمیل حاوی کد خرید) از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
- امین گشت کلیه اطلاعات کاربران را ذخیره می نماید و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل از اطلاعات استفاده نماید.